Чому КЕРАТЕРМ

КЕРАТЕРМ за своїм складом це керамічна цегла великого формату, проте з дещо покращеними характеристиками. Завдяки відповідності сучасним стандартам виробництва, а також тому, що КЕРАТЕРМ - поризований матеріал, він відповідає європейським вимогам.

Энергоефективнiсть

Блоки КЕРАТЕРМ – енергоефективний матеріал. Холоду (теплу) для того щоб подолати стіну з КЕРАТЕРМ 38 потрібно подолати розрахункову відстань 0,9 метра. Це досягається завдяки правильному розміщенню повітряних пустот, які створюють додаткові перешкоди, та поризованій структурі (в глину додають дерев’яну тирсу, що вигорає у печі, залишаючи замкнуті мікропори).

Відмова від утеплювача. Завдяки дотриманню європейської технології виробництва коефіцієнт теплового опору стіни з блоків КЕРАТЕРМ 44 дорівнює 3,33 м2•К/Вт. Згідно держстандартів ДБН для найхолоднішого регіону України тепловий опір готової стіни має складати не меньше ніж 3,3 м2•К/Вт. Це означає, що блоки КЕРАТЕРМ 44 дійсно не потребують додаткового утеплення. Цікаво: стіна з КЕРАТЕРМ 38 (товщина блоку 38 см) на стільки ж тепла, як і стіна зі звичайної цегли товщиною 1,2 м, а стіна з КЕРАТЕРМ 44 (товщина 44 см) така ж тепла, як стіна зі звичайної цегли товщиною 1,8 м.

Экологiчнiсть

Стіна з поризованих керамічних блоків КЕРАТЕРМ екологічна на 100%! За технологією виробництва блоки КЕРАТЕРМ складаються виключно із глини.Кератерм має усі необхідні підтверджуючі сертифікати, в т.ч. сертифікат радіологічних випробувань.

Міцності

Марка міцності – показник, що визначає максимально можливий тиск на цеглину. Марка міцності позначається буквою М та цифрою. Чим більша цифра, тим більша марка міцності і тим міцнішим буде Ваш будинок. До того чим вище марка міцності, тим більше поверхів можна будувати з даного матеріалу.Марка міцності поризованих керамічних блоків КЕРАТЕРМ становить М100-125. Це дозволяє будувати несучі стіни до 6-ти поверхів з даного матеріалу.Конструкція стіни з використанням КЕРАТЕРМ ® відповідає слідуючим основним вимогам: - Марка міцності (М100)

 • Снижение затрат на раствор – благодаря системе блоков «паз-гребень» вертикальные швы не заполняются раствором. Это позволяет снизить затраты на раствор в 3 раза. К тому же важно то, что чем меньше раствора нужно замесить, тем меньше времени это займет. Таким образом, экономя на растворе, Вы одновременно экономите и на времени выполнения работ.
 • Протокол № 01/849 ЗАТ "УКРГЕОЛБУДМ", Київ
 • Протокол № 010-025369 “ZUS” Чехія, Прага
 • Протокол № 221-323/011/11 "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій", Київ
Стiна дихає

Питання забезпечення хорошої вентиляції приміщення стоїть дуже гостро. Більшість стінових матеріалів, через свою структуру, не можуть забезпечити хорошу вентиляцію приміщень, проте це не має ніякого відношення до КЕРАТЕРМ. Капілярна структура поризованої кераміки дозволяє забезпечити добрий вологообмін, тому стіни у прямому розумінні цього слова “дихають”. Ця властивість поризованої кераміки надійно захищає їх від виникнення грибків.Водопоглинання – характеристика, що визначає на скільки відсотків стіновий матеріал набирає вологу. Наприклад, КЕРАТЕРМ має показники 18%, в той час, як газоблок – до 50%. Чому це важливо?

 • Снижение затрат на раствор – благодаря системе блоков «паз-гребень» вертикальные швы не заполняются раствором. Это позволяет снизить затраты на раствор в 3 раза. К тому же важно то, что чем меньше раствора нужно замесить, тем меньше времени это займет. Таким образом, экономя на растворе, Вы одновременно экономите и на времени выполнения работ.
 • Вологий стіновий матеріал втрачає свої характеристики, в т.ч. характеристики теплового опору, міцності, шумоізоляції тощо.
 • Якщо стіни не “дихають”, то волога, яку він вбирає з вулиці та із середини приміщення фактично не виводиться. Це сприяє поширенню мікроорганізмив, таких як спори, грибки, бактерії (аспергіллус, пенніциліум, кладоспориум та іншим.). Саме тому матеріал має виводити вологу, а не вбирати її.
Шумоiзоляцiя

Відомо, що звукові хвилі мають властивість переломлюватись при переходженні з одного середовища в інше. Таким чином, завдяки пористій структурі та повітряним пустотам всередині керамічних блоків КЕРАТЕРМ звук поглинається набагато ефективніше, ніж у будь-якого аналога. Цікаво, що якби КЕРАТЕРМ був повнотілим матеріалом, то мав би гірші характеристики шумоізоляції. Зверніть увагу! При проведенні випробувань на шумоізоляцію стіни з КЕРАТЕРМ не використовувались додаткові штукатурки тощо.

Экономiчна выгода

За підрахунками спеціалістів Кузьминецького цегляного заводу вартість стінового матеріалу становить всього 3-5% від вартості готової будівлі, проте саме від якості та характеристик стінового матеріалу залежить комфорт Вашого житла.Використання поризованих керамблоків КЕРАТЕРМ дозволяє знизити загальну вартість будівництва. Це досягається завдяки:

 • Зниження витрат на розчин – вертикальні шви не заповнюються розчином, що дозволяє знизити витрати на розчин до 3-х разів! До того ж важливо те, що чим менше розчину потрібно замісити, тим менше часу це займе. Отже економлячи на розчині Ви економите на часі виконання робіт.
 • Блоки КЕРАТЕРМ 44 не потребують додаткового утеплення, економите завдяки відмові від утеплювача та вартості робіт по його монтажу.
 • Зниження вартості здійснення кладки – один блок КЕРАТЕРМ 38 та КЕРАТЕРМ 25 замінює 11,5 цеглин, то відповідно зростає і швидкість укладання блоків. Наприклад, розрахункова швідкість укладання 1 м.кв. стіни з КЕРАТЕРМ 12 та КЕРАТЕРМ 25 складає 30 хвилин, в той час як для звичайної цегли знадобиться 2 години. Відповідно робітник встигає зробити більше за кожен день роботи.
 • Економія на влаштуванні фундаментів – маса стіни з КЕРАТЕРМ в 1,5-2 рази меньша за масу 1 м.куб. стіни зі звичайної цегли. Це дозволяє зменшити товщину перекриттів та кількість арматури.
 • Економія на оздоблюванні –– завдяки пазо-гребневій системі укладання блоків КЕРАТЕРМ та високій точності геометричних розмірів самих блоків, Ви можете скоротити витрати на вирівнювальних шарах штукатурки.
2019 ТОВ «Кузьминецький Цегляний Завод», © всі права захищені
Калькулятор Розрахунок вартості стін
Довжина стіни, м
Висота кладки, м
Кількість таких стін, шт
Загальна площа
Площа зовнішніх стін (з урахування прорізів): 0 м. кв.
Блок Шт/м2 Шт/Поддон Шт/Паллет
Блок Кератерм 38 або Кератерм 44 16 60
Блок Кератерм 25 11 60
Блок Кератерм 12 11 120
Кількість блоків вказана без урахування дверних та віконних пройм